Załącznik do "Regulaminu bezpieczeństwa wyznaczającego dodatkowe procedury związane z organizacją części zajęć w pomieszczeniach zastępczych"

Dzień tygodnia

Godzina (np. po wskazanej w kolumnie lekcji)

Nauczyciel odpowiedzialny

Kierunek

s- Szkoła

k-Kupiec

Klasa/grupa

poniedziałek

2

K.Kurek

s/k

1a/dz

poniedziałek

2

K.Dudek

s/k

1b/chł

poniedziałek

3

K.Dudek

s/k

2f/gr ch

poniedziałek

4

A.Francuz

k/s

3c

poniedziałek

4

A.J-Maik

k/s

1b

poniedziałek

4

K.Zientek

s/k

2b

poniedziałek

4

J.Pużanowski

s/k

2e

poniedziałek

5

K.Kotecka, A.Czosnowska, A.Włodarczak, E.Staszak

k/s

2b

poniedziałek

5

P.Maciejewski

k/s

2c/rel

poniedziałek

5

M.Rożek

s/k

3f

poniedziałek

6

M.Rożek

k/s

3d

wtorek

1

K.Kurek

k/s

2e/dz

wtorek

2

I.Linka

s/k

3f/gr dz

wtorek

3

Ł.Kubzdyl

s/k

3be/gr ch

wtorek

3

K.Kurek

s/k

3e

wtorek

4

I.Linka

s/k

2b/gr dz

wtorek

4

M.Rożek

k/s

3a/gr 1 jn

wtorek

4

K.Kubacki

k/s

2f-nie uczęszczający na religię

wtorek

4

M.Jekel

k/s

3d

wtorek

5

A.Misiak


S/k

2f-nie uczęszczający na religię

wtorek

5

A.Misiak

k/s

2a - nie uczęszczający na religię

wtorek

5

K.Kotecka, A.Czosnowska, A.Włodarczak, E.Staszak

k/s

2d

wtorek

5

A.Witkowska, A Jaborkhel

s/k

3c

wtorek

6

E.Misch

s/k

3a/gr 1

wtorek

6

M.Ślęzak/

w zast. J.Pużanowski

s/k

2a

środa

1

Ł.Kubzdyl

s/k

3d chł

Środa

2

R.Polowczyk/Ł.Kubzdyl/ E.Framska

s/k

3ef/wf chł/ gr.2 (tylko na zaj. do AW)

środa

3

K.Kotecka, A.Oliwa, E.Staszak

s/k

3e,f j.ang

środa

4

E.Framska, M.Komorowski

s/k

2e

środa

4

S.Marciniak

s/k

2f

środa

4

A.Jankowiak

k/s

3a/gr ch

środa

5

S.Marciniak

k/s

3e

środa

6

E.Misch

s/k

2c

środa

7

A.Oliwa, K.Kotecka, E.Staszak, A Czosnowska

k/s

2a/gr.ch

środa

8

E.Framska

k/s

Wdżr

czwartek

2

I.Linka

s/k

2f/gr dz

czwartek

2

K.Kurek

s/k

3b/gr dz

czwartek

3

M.Rożek

s/k

2a

czwartek

5

A.Jankowiak

k/s

2c/gr1

czwartek

6

E.Misch

k/s

2c/gr 1 ch

czwartek

7

A.Czosnowska, A.Oliwa, A.Włodarczak, E.Staszak

k/s

3d/gr dz

piątek

1

K.Dudek/ I.Linka

s/k

2b

piątek

1

A.Oliwa, A.Czosnowska, A.Włodarczak, E.Staszak

k/s

3c

piątek

2

K.Berdzik, A.Wryk

k/s

1e-gr,

1f –nie uczęszczający na religię

piątek

3

B.Kwiatkowska

s/k

1f –nie uczęszczający na religię

piątek

3

K.Kotecka, A.Oliwa, A.Włodarczak, E.Staszak

k/s

3f/gr

piątek

4

M.Jekel

k/s

3d

piątek

4

K.Kurek/ K.Dudek

s/k

2e

piątek

4

A.Jankowiak-Maik

k/s

2c

piątek

4

R.Polowczyk

k/s

3e –nie uczęszczający na religię

piątek

5

J.Pużanowski

s/k

2c

piątek

5

M.Jekel

k/s

1f

piątek

5

A.Jankowiak

k/s

3a/gr dz

piątek

6

M.Komorowski

k/s

2e

piątek

6

L.Skrycka-Kuźniewska


s/k

3e –nie uczęszczający na religię

piątek

7

A.Francuz

k/s

2c/ch+dz



Sporządził: Zatwierdził:

Katarzyna Zientek Katarzyna Kordus