boisko strona budynku głównego boisko strona oficyny budynek główny 1 piętro budynek główny parter oficyna 1 piętro oficyna 2 piętro oficyna parter


b1 b2 p1 p0 o1 2 o0
Poniedziałek






1 8:45- 8:55 R.Rożek
S.Marciniak V.Dworecka D.Wachowiak
K.Dudek
2 9:40- 9.50 R.Rożek
A.Wryk P.Maciejewski D.Wachowiak A.Francuz V.Dworecka
3 10:35- 10.45 Ł.Kubzdyl A.Wryk S.Marciniak L.Skrycka-Kuźniewska E.Misch A.Francuz M.Rożek
4 11:30- 11.40 I.Linka A.Wryk L.Skrycka-Kuźniewska E.Staszak J.Pużanowski E.Framska P.Maciejewski
5 12:25- 12.45 Ł.Kubzdyl P.Maciejewski E.Staszak T.Kolasińska R.Połeć A.Czosnowska A.Nowakowska
6 13:30- 13.40 A.Witkowska
A.Jaborkhel L.Skrycka-Kuźniewska D.Wachowiak A.Czosnowska K.Kubacki
7 14:25- 14.35 A.Witkowska
A.Jaborkhel A.Bilicka-Jaranowska A.Nowakowska D.Wachowiak L.Skrycka-Kuźniewska
8 15:20- 15.25 D.Wachowiak
A.Jaborkhel A.Jankowiak-Maik
E.Framska
Wtorek






1 8:45- 8:55 R.Rożek
A.Bilicka-Jaranowska E.Sroka E.Misch
M.Jekel
2 9:40- 9.50 Ł.Kubzdyl
A.Bilicka-Jaranowska S.Marciniak A.Nowakowska
K.Kurek
3 10:35- 10.45 A.Jankowiak-Maik K.Kubacki A.Jaborkhel J.Pużanowski R.Połeć
L.Skrycka-Kuźniewska
4 11:30- 11.40 M.Jekel K.Kubacki A.Jaborkhel T.Kolasińska A.Jankowiak-Maik A.Francuz M.s.Ślęzak
5 12:25- 12.45 K.Kubacki J.Pużanowski A.Jaborkhel M.s.Ślęzak A.Nowakowska A.Francuz A.Włodarczak
6 13:30- 13.40 M.Komorowski
A.Oliwa S.Marciniak J.Pużanowski K.Kotecka M.s.Ślęzak
7 14:25- 14.35 A.Wryk
A.Oliwa A.Witkowska K.Kotecka A.Włodarczak A.Jankowiak-Maik
8 15:20- 15.25 K.Berdzik





Środa






1 8:45- 8:55 K.Dudek
K.Berdzik M.Rożek M.Jekel R.Polowczyk K.Kurek
2 9:40- 9.50 K.Berdzik
M.Rożek M.Jekel J.Pużanowski R.Polowczyk Ł.Kubzdyl
3 10:35- 10.45 Ł.Kubzdyl A.Witkowska A.Jaborkhel S.Marciniak K.Kubacki A.Czosnowska M.Jekel
4 11:30- 11.40 K.Berdzik A.Nowakowska S.Marciniak L.Skrycka-Kuźniewska E.Misch A.Włodarczak V.Dworecka
5 12:25- 12.45 A.Jankowiak-Maik M.Komorowski T.Kolasińska R.Polowczyk A.Włodarczak K.Kotecka E.Framska
6 13:30- 13.40 A.Jankowiak-Maik
A.Wryk A.Nowakowska K.Kotecka A.Czosnowska V.Dworecka
7 14:25- 14.35 K.Mądra

K.Berdzik J.Pużanowski A.Francuz V.Dworecka
8 15:20- 15.25 K.Mądra

A.Wryk A.Nowakowska A.Francuz A.Witkowska
Czwartek






1 8:45- 8:55 Ł.Kubzdyl
S.Marciniak A.Witkowska
E.Framska L.Skrycka-Kuźniewska
2 9:40- 9.50 M.Rożek
A.Jaborkhel S.Marciniak E.Sroka E.Framska V.Dworecka
3 10:35- 10.45 M.Komorowski K.Kubacki A.Witkowska E.Staszak A.Francuz K.Kotecka E.Sroka
4 11:30- 11.40 I.Linka K.Kurek A.Jaborkhel E.Staszak K.Kubacki J.Pużanowski M.Komorowski
5 12:25- 12.45 K.Kurek K.Dudek A.Oliwa E.Staszak T.Kolasińska K.Kotecka I.Linka
6 13:30- 13.40 K.Dudek
L.Skrycka-Kuźniewska T.Kolasińska B.Kwiatkowska A.Czosnowska R.Polowczyk
7 14:25- 14.35 I.Linka
M.s.Ślęzak A.Jankowiak-Maik E.Misch
K.Dudek
8 15:20- 15.25 M.Jekel
B.Brzostowska-Chmielewska A.Jankowiak-Maik A.Nowakowska

Piątek






1 8:45- 8:55 S.Marciniak
L.Skrycka-Kuźniewska K.Mądra K.Kubacki E.Framska V.Dworecka
2 9:40- 9.50 R.Rożek
S.Marciniak A.Witkowska J.Pużanowski A.Nowakowska L.Skrycka-Kuźniewska
3 10:35- 10.45 K.Dudek I.Linka K.Berdzik K.Mądra E.Misch E.Framska K.Kubacki
4 11:30- 11.40 J.Pużanowski I.Linka E.Staszak M.Rożek E.Misch K.Kotecka L.Skrycka-Kuźniewska
5 12:25- 12.45 I.Linka K.Kurek M.Rożek A.Oliwa R.Polowczyk A.Czosnowska M.Komorowski
6 13:30- 13.40 K.Kurek
M.s.Ślęzak J.Pużanowski R.Polowczyk A.Francuz I.Linka
7 14:25- 14.35 Ł.Kubzdyl
B.Kwiatkowska M.Jekel K.Kotecka A.Włodarczak A.Jankowiak-Maik
8 15:20- 15.25 A.Jankowiak-Maik
A.Bilicka-Jaranowska

R.Polowczyk
ver. 12.00.0001 VULCAN lic. 011293, III Liceum Ogólnokształcące im. św. Jana Kantego, 61-845 Poznań, Strzelecka 10 [ plan_01_05.v20— wersja ostateczna.pla - 2018-04-26 ]


b1 b2 p1 p0 o1 2 o0


boisko strona budynku głównego boisko strona oficyny budynek główny 1 piętro budynek główny parter oficyna 1 piętro oficyna 2 piętro oficyna parter