boisko strona budynku głównego boisko strona oficyny budynek główny 1 piętro budynek główny 2 piętro budynek główny parter oficyna 1 piętro oficyna 2 piętro oficyna parter szatnia


b1 b2 p1 p2 p0 o1 o2 o0 s
Poniedziałek








1 8:00- 8:45 I.Linka
P.Maciejewski A.Bilicka-Jaranowska M.s.Ślęzak E.Misch E.Framska K.Kubacki D.Wachowiak
2 8:55- 9:40 I.Linka R.Rożek P.Maciejewski A.Wryk M.s.Ślęzak E.Framska R.Polowczyk A.Jankowiak-Maik M.Rożek
3 9:50-10:35 R.Rożek M.Komorowski A.Jaborkhel A.Wryk T.Kolasińska B.Błaszczyk A.Nowakowska A.Jankowiak-Maik M.Rożek
4 10:45-11:30 M.Komorowski T.Kolasińska A.Jaborkhel S.Marciniak R.Połeć B.Błaszczyk E.Sidor-Banaszak B.MIśków A.Bilicka-Jaranowska
5 11:40-12:25 K.Dudek Ł.Kubzdyl E.Staszak B.Bartłomiejczak M.Raszyński A.Czosnowska A.Włodarczak A.Jankowiak-Maik K.Kubacki
6 12:45-13:30 K.Dudek Ł.Kubzdyl A.Jaborkhel B.Bartłomiejczak V.Dworecka R.Połeć A.Włodarczak K.Kubacki E.Sidor-Banaszak
7 13:40-14:25 M.Komorowski
E.Staszak J.Grzesiak E.Sidor-Banaszak
A.Czosnowska M.Raszyński A.Jaborkhel
8 14:35-15:20 K.Berdzik
P.Maciejewski A.Wryk



M.Komorowski
9 15:30-16:15


J.Grzesiak



K.Kurek
Wtorek








1 8:00- 8:45 I.Linka
A.Jaborkhel A.Bilicka-Jaranowska M.s.Ślęzak E.Sroka J.Pużanowski B.Kwiatkowska M.Rożek
2 8:55- 9:40 R.Rożek J.Pużanowski M.Rożek D.Wachowiak R.Polowczyk B.Błaszczyk E.Framska R.Połeć K.Kubacki
3 9:50-10:35 M.Komorowski E.Sroka M.s.Ślęzak A.Witkowska K.Kubacki A.Czosnowska E.Framska V.Dworecka M.Rożek
4 10:45-11:30 K.Kubacki T.Kolasińska J.Grzesiak B.Bartłomiejczak L.Skrycka-Kuźniewska A.Nowakowska A.Włodarczak V.Dworecka S.Marciniak
5 11:40-12:25 A.Nowakowska I.Linka A.Jaborkhel K.Berdzik B.MIśków S.Marciniak A.Francuz V.Dworecka L.Skrycka-Kuźniewska
6 12:45-13:30 I.Linka Ł.Kubzdyl K.Berdzik B.Bartłomiejczak K.Frąszczak E.Misch A.Francuz B.MIśków A.Jankowiak-Maik
7 13:40-14:25 I.Linka
E.Staszak J.Grzesiak B.Bartłomiejczak E.Misch B.MIśków K.Kurek P.Maciejewski
8 14:35-15:20







A.Wryk
Środa








1 8:00- 8:45 K.Kurek
A.Jaborkhel J.Grzesiak K.Berdzik E.Misch J.Pużanowski V.Dworecka D.Wachowiak
2 8:55- 9:40 Ł.Kubzdyl K.Dudek L.Skrycka-Kuźniewska K.Berdzik B.Błaszczyk S.Marciniak E.Framska V.Dworecka M.Rożek
3 9:50-10:35 R.Rożek K.Dudek L.Skrycka-Kuźniewska K.Berdzik A.Jankowiak-Maik B.Błaszczyk A.Francuz K.Kurek M.Rożek
4 10:45-11:30 Ł.Kubzdyl R.Polowczyk M.Raszyński K.Berdzik B.Kwiatkowska V.Dworecka A.Czosnowska T.Kolasińska M.Rożek
5 11:40-12:25 J.Pużanowski M.Komorowski J.Grzesiak B.Bartłomiejczak R.Polowczyk E.Framska A.Włodarczak E.Misch T.Kolasińska
6 12:45-13:30 K.Kurek A.Francuz S.Marciniak A.Jaborkhel K.Kubacki A.Nowakowska A.Włodarczak E.Misch M.Komorowski
7 13:40-14:25 K.Kurek
L.Skrycka-Kuźniewska A.Jaborkhel K.Kubacki R.Polowczyk A.Francuz K.Dudek M.Komorowski
8 14:35-15:20 K.Dudek
J.Grzesiak A.Wryk



M.s.Ślęzak
9 15:30-16:15 I.Linka

J.Grzesiak



A.Wryk
Czwartek








1 8:00- 8:45 Ł.Kubzdyl
A.Wryk J.Grzesiak S.Marciniak E.Framska A.Francuz I.Linka E.Sroka
2 8:55- 9:40 R.Rożek I.Linka S.Marciniak J.Grzesiak K.Berdzik R.Polowczyk E.Framska V.Dworecka E.Sroka
3 9:50-10:35 M.Komorowski B.MIśków A.Wryk E.Staszak L.Skrycka-Kuźniewska B.Błaszczyk R.Polowczyk T.Kolasińska M.Raszyński
4 10:45-11:30 R.Rożek E.Framska A.Czosnowska E.Staszak L.Skrycka-Kuźniewska E.Misch A.Francuz A.Włodarczak T.Kolasińska
5 11:40-12:25 J.Pużanowski K.Kubacki A.Jaborkhel E.Staszak L.Skrycka-Kuźniewska E.Misch A.Francuz B.Błaszczyk A.Jankowiak-Maik
6 12:45-13:30 B.MIśków J.Pużanowski B.Bartłomiejczak A.Włodarczak B.Kwiatkowska E.Misch A.Czosnowska E.Sidor-Banaszak R.Połeć
7 13:40-14:25 K.Kurek
B.Bartłomiejczak E.Staszak E.Sidor-Banaszak A.Czosnowska R.Polowczyk J.Pużanowski D.Wachowiak
8 14:35-15:20 K.Kurek
B.Brzostowska-Chmielewska
A.Bilicka-Jaranowska

A.Jankowiak-Maik M.s.Ślęzak
9 15:30-16:15 A.Jankowiak-Maik






A.Bilicka-Jaranowska
Piątek








1 8:00- 8:45 K.Kurek
D.Wachowiak A.Wryk L.Skrycka-Kuźniewska B.MIśków A.Czosnowska A.Jankowiak-Maik M.Rożek
2 8:55- 9:40 K.Kurek M.Raszyński S.Marciniak E.Staszak M.s.Ślęzak R.Polowczyk A.Czosnowska V.Dworecka M.Rożek
3 9:50-10:35 A.Czosnowska K.Kurek A.Witkowska B.Bartłomiejczak M.Komorowski B.Błaszczyk A.Włodarczak A.Francuz J.Pużanowski
4 10:45-11:30 Ł.Kubzdyl K.Kurek A.Jaborkhel S.Marciniak L.Skrycka-Kuźniewska M.Raszyński B.MIśków T.Kolasińska J.Pużanowski
5 11:40-12:25 I.Linka Ł.Kubzdyl S.Marciniak R.Polowczyk T.Kolasińska B.Błaszczyk E.Framska M.Raszyński M.s.Ślęzak
6 12:45-13:30 Ł.Kubzdyl I.Linka R.Polowczyk E.Staszak L.Skrycka-Kuźniewska A.Jankowiak-Maik A.Francuz M.Raszyński B.MIśków
7 13:40-14:25 Ł.Kubzdyl
A.Bilicka-Jaranowska E.Staszak

E.Framska I.Linka M.Komorowski
8 14:35-15:20 K.Dudek






M.s.Ślęzak
ver. 12.00.0001 VULCAN lic. 011293, III Liceum Ogólnokształcące im. św. Jana Kantego, 61-845 Poznań, Strzelecka 10 [ plan_04_09.v2 ostateczna.pla - 2018-08-18 ]


b1 b2 p1 p2 p0 o1 o2 o0 s